• Español
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
  • Italiano
  • Português
  • Dansk
  • Lietuviškai

Vertimas lietuvių – kinų kalbomis

Vertimas lietuvių – kinų kalbomis

idiomas agestradGlobalizacijos eroje labai svarbu plėsti prekybą visame pasaulyje. Vertimų biure AGESTRAD didžiuojamės galėdami garantuoti, kad pas mus dirba įvairių kalbų (tokių kaip arabų, kinų, turkų, japonų, korėjiečių, hebrajų ir daugelio kitų) specialistai.
Šiomis dienomis kinų kalba yra viena iš greičiausiai klestinčių ir svarbiausių pasaulio kalbų. Šiandien Kinija, Taivanas bei Singapūras atlieka svarbų politinį, komercinį ir kultūrinį vaidmenį.

 

Patirtis

Mūsų vertėjai yra sukaupę daugelio metų patirtį versdami iš kinų kalbos į lietuvių kalbą ir iš lietuvių kalbos į kinų kalbą.

 

Specializacija

Mes turime specializuotų vertėjų visose srityse (oficialūs, techniniai, komerciniai, medicininiai bei teisiniai vertimai, taip pat verčiame interneto puslapius, programinės įrangos lokalizavimą ir pan.). Be to, klientas turi galimybę pasirinkti tarp skirtingų pagrindinių Kinijos tarmių: mandarinų, Kantono ir kt… taip pat vertimas gali būti atliktas pritaikant tradicinius kinų simbolius (naudojamus Taivane) arba pateikiant supaprastinta forma (naudojama Kinijos Liaudies Respublikoje).

 

Sektoriai

Sukaupėme didelę patirtį daugelyje sektorių (elektronika, medicina, informatika, eksportas ir importas, nekilnojamasis turtas, radijas ir televizija, kinas, internetas, reklama, draudimas, apgyvendinimas…).

 

Kokybė

Vertimų biuras AGESTRAD dirba tik su diplomuotais vertėjais bei redaktoriais, užtikrinančiais optimalią visų mūsų darbų kokybę. Mūsų darbo konfidencialumas atsispindi kiekviename darbe, skiriame laiko ir dėmesio kiekvienam klientui, darbus atliekame laiku, tokiu būdu galutinis rezultatas visada yra kokybiškas ir klientai lieka patenkinti.

 

Terminai

Standartinis pristatymo laikas 3 ~ 4 dienos arba skubus pristatymas per 24 valandas.

Norėdami sužinoti tikslią vertimo kainą, atsiųskite mums norimo išversti dokumento žodžių skaičių naudodami mūsų formą, taip pat galite susisiekti su mumis išsiųsdami el.laišką adresu presupuesto@agestrad.com arba paskambinę telefonu (+34) 958 28 99 28 (darbo valandos: 8:00-20:00) arba (+34) 600 33 91 45 (24 valandos).