• Español
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
  • Italiano
  • Português
  • Dansk
  • Lietuviškai

Profesionalus vertimas rusų – lietuvių kalbomis

Rusų – lietuvių kalbų vertėjas

idiomas agestradDėl globalizacijos ekonomikoje ir dėl naujų komunikacijos kanalų, kurių atsiradimą paskatino pastaraisiais metais įvykusi skaitmeninė revoliucija, buvo sukurtos anksčiau neįsivaizduojamos verslo galimybės. Šiandienos visuomenėje būtinybė bendrauti kitomis kalbomis tapo be galo svarbi. Pastaraisiais metais rusų kalba tapo itin reikšminga dėl padidėjusių prekybos ryšių, turizmo ir Rusijos Federacijos vaidmens tarptautinėje politikoje ir ekonomikoje.

Mes žinome, kokia svarbi jums yra jūsų įmonė, tačiau kalba negali tapti kliūtimi, priešingai, ji turi atverti duris naujiems sandoriams. Žinodami jūsų poreikius, mes įkūrėme vertimų agentūrą AGESTRAD, kuri padeda išspręsti jūsų problemas ir pagerinti jūsų įmonės efektyvumą.

Diena po dienos AGESTRAD vertimų agentūra vis auga ir įsitvirtina šiame sektoriuje, šios įmonės devizas yra tikslumas ir kokybė, leidžiantys užsitikrinti klientų ir bendradarbių pasitikėjimą. Keturi pagrindiniai mūsų kompanijos sėkmės principai yra šie:

1.- Profesionalumas

AGESTRAD vertimų agentūra, kurioje dirba tik kvalifikuoti gimtakalbiai vertėjai bei redaktoriai, taip pat puikiai išmanantys ispanų kalbą. Vertimo paslaugos yra atliekamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Mes suderiname su kiekvienu klientu vertime vartojamą terminologiją, kad ateityje būtų užtikrintas kokybiškas vertimas, atitinkantis kiekvienos įmonės stilių.

2.- Kainos ir terminai

AGESTRAD diena po dienos stengiasi pasiūlyti savo klientams konkurencingas kainas bei rinkos sąlygas, tuo pačiu išlaikant aukščiausią vertimų kokybę.

3.- Konfidencialumas

Mes suprantame, kad daugeliu atvejų mūsų klientams reikia išversti labai konfidencialius dokumentus, kurie reikalauja specialaus darbo su jais. Mūsų klientams apie tai pranešus, pasirašysime konfidencialumo sutartis, kurios užtikrins, kad nei Jūsų, nei mūsų interesai nebūtų pažeisti.

4.- Klientų aptarnavimas

Mes aptarnaujame savo klientus 24 valandas per parą. Mums svarbiausia, kad vertimo paslaugos būtų atliktos kokybiškai, o klientai liktų patenkinti.

Norėdami sužinoti tikslią vertimo kainą, atsiųskite mums norimo išversti dokumento žodžių skaičių naudodami mūsų formą, taip pat galite susisiekti su mūsų rusų kalbos vertėju išsiųsdami el.laišką adresu presupuesto@agestrad.com arba paskambinę telefonu (+34) 958 28 99 28 (darbo valandos: 8:00-20:00) arba (+34) 600 33 91 45 (24 valandos).