• Español
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
  • Italiano
  • Português
  • Dansk
  • Lietuviškai

Vertimų kainos

Vertimų kainos

Vertimo ar jo peržiūros kaina paprastai apskaičiuojama pagal žodžių skaičių originalo tekste. Taip pat vertimo kaina priklauso nuo vertimo kalbos, teksto pobūdžio, apimties bei pristatymo termino.

Kitos paslaugos, tokios kaip: vertimas žodžiu, komercinis kontaktas, „Your Partner Abroad“ („Tavo Partneris Užsienyje“), transkripcija, įgarsinimas, maketavimas, subtitravimas, vertimas žodžiu ir raštu, verslo anglų kalba („Business English“), specialieji kursai ir t.t. priklausys nuo modalumo, trukmės bei kitų specifinių darbo charakteristikų.

Mes taikome nuolaidas naujiems klientams, taip pat pritaikome nuolaidas dideliems užsakymams (daugiau nei 10 000 ir  daugiau nei 100 000 žodžių) ir nuolatinių klientų vertimams. „Club Agestrad“ klientams visada yra suteikiamos specialios akcijos bei pritaikomos nuolaidos ištisus metus (prancūzų – vasarį, rusų – vasarą, anglų – rudenį…), dovanojami žodžių paketai, minimalių kainų taikymas daugeliui kalbų ir t.t.

Kaip aš galėčiau tapti Agestrad klubo nariu? Jums nereikia imtis jokių specialų veiksmų. Tapę mūsų klientu, jūs automatiškai tampate Agestrad klubo nariu bei gaunate nuolaidas, akcijas ir kitus pranašumus.

Be to, AGESTRAD – ispanų vertimų agentūra – yra sudariusi sutartis su įvairiomis asociacijomis (AJE, BNI, Prekybos Rūmai (Cámara de Comercio) ir kt.), suteikiančiomis daug privalumų mūsų klientams. Susisiekite su mumis ir mes Jums suteiksime detalesnę informaciją.

Bet kokiu atveju, nedvejodami teiraukitės dėl Jus dominančių paslaugų. Mūsų tikslas yra funkcionuoti kaip patarėjams kalbų klausimais, informuojant, patariant bei ieškant geriausio sprendimo.

Taip pat Jūs visada mums galite parašyti dėl tam tikro vertimo galimos kainos.

Standartinis pristatymas

Standartinis vertimo ar peržiūros pristatymo laikas yra 3 ar 4 dienos. Tai yra minimalus tipinių tekstų, tai yra, nuo kelių eilučių iki 5000 žodžių (ne daugiau nei 15 puslapių), pristatymo laikotarpis. Priklausomai nuo žodžių sudėtingumo ir jų skaičiaus, mes apskaičiuosime pristatymo laiką. Bet kokiu atveju, kai Jums atsiųsime sąskaitą, nurodysime tikslų pristatymo terminą.

Skubus pristatymas

Skubių vertimų pristatymo laikas yra ne daugiau kaip 24 valandos. Tikslus terminas priklausys nuo vertimo žodžių sudėtingumo ir skaičiaus. Skubiam pristatymui taikome papildomą mokestį, kuris  yra 30% didesnis už įprastą tarifą.

Norėdami sužinoti tikslią vertimo kainą, paspauskite šią nuorodą
Madridas: (+34) 91 745 99 19
Granada: (+34) 958 28 99 28
Londonas: (+44) (0) 75 4242 8384
Mob.telefonas: (+34) 622 850 178