• Español
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
  • Italiano
  • Português
  • Dansk
  • Lietuviškai

Profesionalus vertimas portugalų – lietuvių kalbomis

Vertimas lietuvių – portugalų kalbomis

idiomas agestradAtverkite savo įmonės duris daugiau nei 200 milijonų portugalų k. kalbančiųjų. Daugelyje šalių portugalų kalba yra oficiali, pavyzdžiui, Portugalija (ES narė) ir milžinė Brazilija.

Įmonių internacionalizacija į aplink esančias šalis tapo neatskiriama bendrosios rinkos dalimi. Tokios kalbos – anglų, prancūzų, italų ar portugalų – leis vystytis Jūsų verslui europietiška linkme bei bus tarsi Jūsų įmonės pristatymo laiškas.
AGESTRAD – ispanų vertimų agentūroje – mes garantuojame aukščiausią vertimų žodžiu ir raštu kokybę, taip pat atliekame įvairių tekstų peržiūras, maketuojame bei įgarsiname už itin konkurencingą kainą.

Patirtis

Mūsų vertėjai yra sukaupę daugelio metų patirtį versdami iš portugalų kalbos į lietuvių kalbą ir iš lietuvių kalbos į portugalų kalbą.

Specializacija

Mes turime specializuotų vertėjų visose srityse (oficialūs, techniniai, komerciniai, medicininiai bei teisiniai vertimai, taip pat verčiame interneto puslapius, programinės įrangos lokalizavimą ir pan.). Be to, vertimas gali būti pritaikytas atsižvelgiant į portugalų kalbos dialektus (Portugalijos ar Brazilijos), taip pat gali būti naudojamos senos ar naujos ortografinės normos ir kt.

Sektoriai

Sukaupėme didelę patirtį daugelyje sektorių (elektronika, medicina, informatika, eksportas ir importas, nekilnojamasis turtas, radijas ir televizija, kinas, internetas, reklama, draudimas, apgyvendinimas…).

Kokybė

Vertimų biuras AGESTRAD dirba tik su diplomuotais vertėjais bei redaktoriais, užtikrinančiais optimalią visų mūsų darbų kokybę. Mūsų darbo konfidencialumas atsispindi kiekviename darbe, skiriame laiko ir dėmesio kiekvienam klientui, darbus atliekame laiku, tokiu būdu galutinis rezultatas visada yra kokybiškas ir klientai lieka patenkinti.

Terminai

Standartinis pristatymo laikas 3 ~ 4 dienos arba skubus pristatymas per 24 valandas.

Norėdami sužinoti tikslią vertimo kainą, atsiųskite mums norimo išversti dokumento žodžių skaičių naudodami mūsų formą, taip pat galite susisiekti su mumis išsiųsdami el.laišką adresu presupuesto@agestrad.com arba paskambinę telefonu (+34) 958 28 99 28 (darbo valandos: 8:00-20:00) arba (+34) 600 33 91 45 (24 valandos).