• Español
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
  • Italiano
  • Português
  • Dansk
  • Lietuviškai

Profesionalus vertimas lietuvių – švedų kalbomis

Vertimas lietuvių – švedų kalbomis

idiomas agestrad

AGESTRAD -ispanų vertimų agentūroje – esame šiaurės Europos kalbų specialistai, verčiantys į tokias kalbas, kaip: danų, švedų, norvegų, švedų bei suomių.  Šiandienos visuomenėje būtinybė bendrauti kitomis kalbomis tapo be galo svarbi. Pastaraisiais metais švedų kalba tapo itin reikšminga dėl padidėjusių prekybos ryšių.

Šiuo metu Švedija tapo labai patraukli šalis norintiems investutoti. Nuolat auganti ekonomika, gerai išsivysčiusi pramonė, didelis BVP tiek bendras, tiek vienam gyventojui, taip pat kiti privalumai, tokie kaip modernios infrastruktūros tinklas, vienas iš aukščiausių švietimo lygių pasaulyje, nepaprastai patobulinti pirkimai… Susisiekite su mumis norėdami užmegzti puikius santykius su šia šalimi.

1.- Profesionalumas

AGESTRAD vertimų agentūra, kurioje dirba tik kvalifikuoti gimtakalbiai vertėjai bei redaktoriai, taip pat puikiai išmanantys ispanų kalbą. Vertimo paslaugos yra atliekamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Mes suderiname su kiekvienu klientu vertime vartojamą terminologiją, kad ateityje būtų užtikrintas kokybiškas vertimas, atitinkantis kiekvienos įmonės stilių.

2.- Kainos ir terminai

AGESTRAD diena po dienos stengiasi pasiūlyti savo klientams konkurencingas kainas bei rinkos sąlygas, tuo pačiu išlaikant aukščiausią vertimų kokybę.

3.- Konfidencialumas

Mes suprantame, kad daugeliu atvejų mūsų klientams reikia išversti labai konfidencialius dokumentus, kurie reikalauja specialaus darbo su jais. Mūsų klientams apie tai pranešus, pasirašysime konfidencialumo sutartis, kurios užtikrins, kad nei Jūsų, nei mūsų interesai nebūtų pažeisti.

4.- Klientų aptarnavimas

Mes aptarnaujame savo klientus 24 valandas per parą. Mums svarbiausia, kad vertimo paslaugos būtų atliktos kokybiškai, o klientai liktų patenkinti.

Norėdami sužinoti tikslią vertimo kainą, atsiųskite mums norimo išversti dokumento žodžių skaičių naudodami mūsų formą, taip pat galite susisiekti su mumis išsiųsdami el.laišką adresu presupuesto@agestrad.com arba paskambinę telefonu (+34) 958 28 99 28 (darbo valandos: 8:00-20:00) arba (+34) 600 33 91 45 (24 valandos).