• Español
 • English
 • Français
 • Deutsch
 • Русский
 • Italiano
 • Português
 • Dansk
 • Lietuviškai

HTML ir internetinių svetainių kursai vertėjams

Šių kursų tikslas yra supažindinti su HTML kalba ir su pagrindinėmis programomis, kurios padeda ne tik kuriant internetinius puslapius, bet taip pat ir verčiant internetines svetaines.


Kursai yra specialiai pritaikyti įvairių kalbų profesionaliems vertėjams nesusipažinusiems su HTML arba turinčių labiau bazines žinias bei norintiems įgyti šios kalbos įgūdžių ir pritaikyti juos savo profesinėje veikloje.


Šių kursų metu kompetencijos yra įgyjamos per tiesioginį darbą su HTML, per žiniatinklio redagavimo programų valdymą ("Dreamweaver" ir "Tag Editor"), internetinės svetainės kūrimą pradiniame lygyje ir per terminų įsisavinimą, susijusių su internetu bei įvairiomis pozicijomis paieškos sistemose ("Google", ir t.t.).


Dabartiniai kursai yra gana paprastai sudaryti ir yra tiesioginiai, parašyti aiškia forma, ir leidžia visiems, net ir nenusimanantiems informatikoje, įgyti bazinių žinių. Mes nesistengiame besimokančiojo supainioti naudodami didelį kiekį nežinomų techninių terminų, stengiamės atrinkti ir naudoti tik esminius terminus.


Mes remiamėskonkrečiais praktiniais pavyzdžiais. Šie pavyzdžiai dažnai gali būti pasitelkiami HTML vertime. nors logiška, kad kiekvienas atvejis yra skirtingas, todėl jie gali skirtis priklausomai nuo kiekvieno žiniatinklio.Orientuota į: profesionalius vertėjus, kurie turi versti svetaines arba tvarkyti html ar pažymėtus failus. Taip pat visiems, kurie nori susipažinti ir sužinoti daugiau apie HTML arba kuria paprastus tinklalapius


Mobilumas: interaktyvūs


Trukmė: 30 h


Struktūra ir ištekliai: Kursai yra išskaidyti į 11 temų, kurios bus išanalizuotos per 4 savaites. Šie kursai įtraukia rašytinę medžiagą, 5 video filmukus, 4 individualias klases ir metus trunkančių konsultacijų.


Dėsto: Enrique J. Vercher García (Ispanų filologijos, slavų filologijos bei rusų filologijos bakalaurai; vertimo ir slavų filologijos mokslų daktaras)


Kaina: 90 €


Registracijos forma         

  Grupo Vercher-Makeeva, S.L. (Agestrad) es el responsable del tratamiento de los datos personales del Usuario, por lo que le facilita la siguiente información del tratamiento:

  • Fin del tratamiento: atender a las solicitudes de inscripción en los cursos, que nos realicen a través de este formulario.
  • Legitimación: al marcar la casilla de aceptación , estás dando su legítimo consentimiento para que tus datos sean tratados conforme a las finalidades de este formulario descritas en esta política de privacidad.
  • Criterios de conservación de los datos: se conservarán mientras exista un interés mutuo para mantener el fin del tratamiento y cuando ya no sea necesario para tal fin, se suprimirán con medidas de seguridad adecuadas para garantizar la seudonimización de los datos.
  • Destinatarios: no se cederán a ningún tercero.
  • Derechos que asisten al Usuario:

  a) Derecho a retirar el consentimiento en cualquier momento. Derecho a oponerse y a la portabilidad de los datos personales. Derecho de acceso, rectificación y supresión de sus datos y a la limitación u oposición al su tratamiento.
  b) Derecho a presentar una reclamación ante la Autoridad de control si no ha obtenido satisfacción en el ejercicio de sus derechos, en este caso, ante la Agencia Española de protección de datos http://www.agpd.es
  Puede ejercer estos derechos mediante el envío de un correo electrónico o de correo postal, ambos con la fotocopia del DNI del titular, incorporada o anexada:

  Datos de contacto para ejercer sus derechos:
  ➢ Dirección postal: Calle Luis Amador 26, 18014 Granada (Granada).
  ➢ Dirección electrónica: ceo@agestrad.com

  Puede consultar la información adicional y detallada sobre Protección de Datos en nuestra página web: https://www.agestrad.com/politica-de-privacidad/.

  Kontaktiniai duomenys

  mGranados Prekybos Rūmai (Cámara de Comercio)
  Luis Amador gatvė, 26
  18014, Granada
  p (+34) 958 28 99 28
  0 (+34) 622 850 178
  CTelf. 24h: (+34) 600 33 91 45
  AFax: (+34) 958 28 99 28
  1Kursai: cursos@agestrad.com
  1Susisiekimui: info@agestrad.com
  1Biudžetas: presupuesto@agestrad.com
  VDarbo valandos: 
  8:00 a 20:00 nuo pirmadienio iki penktadienio.

  SSusisiekite su mumis per Skype